O nas

Jest nam bardzo miło że odwiedzili Państwo naszą stronę internetową. Znajdą tu Państwo wszystkie informacje, dzięki którym będziecie mogli lepiej zapoznać się z naszą ofertą, co przekona Was do wyboru naszej przychodni.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby przy ul. Grunwaldzkiej 21, we Wrocławiu jak i do aktywności na naszych profilach na Facebooku i Google. Zapraszamy też, do zapoznania się z historią naszej firmy, oraz z celami jakie chcemy osiągnąć w najbliższej przyszłości.

Historia

W 1984 roku małżeństwo Lidia i Marian Capik postanowili założyć własną firmę o profilu medycznym. Zaczynali od zera, na początku był to punkt naprawy protez zębowych. Dzisiaj ich firma to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Familia Dent Sp. z o.o i składa się z dwóch poradni stomatologicznych, pracowni protetycznej oraz pogotowia protetycznego. Przychodnia od początku swoją siedzibę ma w tym samym miejscu, w centrum miasta przy ul. Grunwaldzkiej 21 i zajmuje większą część parteru pięknej czynszowej kamienicy. Główne wejście do przychodni prowadzi z narożnika ul. Grunwaldzkiej oraz Reja. Z poziomu chodnika przestronne drzwi wejściowe prowadzą do holu w którym są schody oraz winda. Pięć schodów w górę prowadzi na poziom wysokiego parteru, gdzie znajdują się wszystkie gabinety, pracownia protetyczna rejestracja oraz poczekalnia. Winda a raczej ruchoma platforma łączy ze sobą wszystkie poziomy obiektu. Przychodnia spełnia wszystkie wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie wymagań jakim powinny odpowiadać pod względem fachowym i sanitarnym pomieszczenia zakładu opieki zdrowotnej.

Firma od początku jej założenia ciągle się powiększa. Modernizacja i rozbudowa przychodni trwa nieprzerwalnie od założenia aż do chwili obecnej. W minionym okresie wielokrotnie dokonywano też wymiany sprzętu.

Dziś Familia Dent, to nowoczesna przychodnia w której zatrudniony jest wysoko kwalifikowany personel. Większość lekarzy posiada II stopień specjalizacji. Zdobyte przez lata doświadczenia procentują w realizacji kolejnych projektów i przedsięwzięć. Historia NOZ Familia Dent nadal się pisze ...


Pracownia protetyczna

NZOZ Familia - Dent Sp. z o.o może pochwalić się własną pracownią protetyczną, wyposażoną we wszystkie potrzebne urządzenia do wykonywania i naprawy specjalistycznych prac. Własna pracownia poprawia współpracę lekarza z technikiem i w znacznym stopniu skraca czas wykonania uzupełnień protetycznych. W naszej przychodni lekarz wspólnie z technikiem omawiają każdą pracę i wspólnie ustalają plan pracy.

Każdy przypadek kliniczny widziany jest zarówno przez jedną jak i drugą stronę inaczej. Lekarz ma możliwość poznania pacjenta, jego oczekiwania i możliwości finansowe. Natomiast technik oceniając pole protetyczne jest w stanie zaproponować możliwie najlepszą konstrukcje protetyczną, wykorzystując swoją wiedzę na temat materiałów dentystycznych oraz specyfiki pracy z nimi.

Kluczem do sukcesu jest wybranie rozwiązania jak najbardziej odpowiadającego pacjentowi, dlatego u nas każdy pacjent po indywidualnej konsultacji może sam wybrać metodę leczenia – zarówno pod kątem szybkości, oczekiwanego efektu, jak i przewidywanych nakładów finansowych. U nas pacjent jest najważniejszy. W naszej przychodni, dzięki bezpośredniej współpracy stomatologa z technikiem, pacjent ma pewność osiągnięcia 100% precyzji i doskonałych efektów wizualnych, a indywidualny dobór koloru kształtu i przezierności zębów, wszyscy pacjenci u nas otrzymują w standardzie.


 • Wizja

  Wizja firmy to jej obraz w odległej przyszłości. To poniekąt aspiracje i marzenia właścicieli i zarządu o jej przyszłym kształcie. Naszym marzeniem jest stworzenie firmy wyjątkowej ukierunkowanej na najbardziej wymagających pacjentów. Zabiegamy o to, aby pacjenci postrzegali nas jako solidnego świadczeniodawce, którego nazwa będzie dla nich gwarancją jakości. Chcemy wyznaczać standardy i być synonimem profesjonalizmu. Chcemy być liderem na wrocławskim rynku usług stomatologicznych.


 • Misja

  Misja określa kierunek działania działania firmy, jej koncepcje biznesu, oraz rolę i sens istnienia, określa dziedziny którymi firma jest w stanie się zająć i chce się zajmować.

  Misją Familii - Dent jest świadczenie usług stomatologicznych dla całych rodzin, dla seniorów ich dzieci oraz wnuków. Promujemy rówież zdrowie wśród naszych Pacjentów i ich rodzin.


 • Jak dbamy o bezpieczeństwo?

  Bezpieczeństwo naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze. Dlatego na każdym etapie leczenia stosujemy szereg procedur higienicznych oraz wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia dezynfekcyjne, gwarantujące 100% sterylności narzędzi. U nas instrumenty stomatologiczne są przechowywane w specjalnych sterylnych opakowaniach.

  Regularnie kontrolujemy wszystkie urządzenia oraz cały cykl sterylizacji, który spełnia wszystkie standardy Unii Europejskiej. Wszystkie wykorzystywane przez nas urządzenia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby wysoka jakość usług była znakiem firmowym.


 • Dlaczego my?

  Istotną przewagą konkurencyjną firmy są relacje z pacjentami. Zdaniem naszych pacjentów stworzyliśmy miejsce ciepłe i przyjazne, w którym jak w domu czują się Oni i my zespół pracowników przychodni. Dla nas pacjenci są jak członkowie rodziny, znamy się i darzymy wzajemnym zaufaniem. Z naszych usług korzystają seniorzy ich dzieci oraz wnuki.


 • Nasze atuty

  1) wysoce wykwalifikowany personel;
  2) konkurencyjność cenowa oferty;
  3) każdego pacjenta traktujemy indywidualnie;
  4) krótki czas oczekiwania na wizytę, zapisujemy pacjentów na konkretną godzinę;
  5) wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości;
  6) dogodna lokalizacja, parking;
  7) dogodny dojazd publicznymi środkami transportu;

  Zostań naszym pacjentem już dziś!

 • Nasza kadra

  Nasz personel medyczny stale podnosi swoje kwalifikacje, śledzi postęp światowej wiedzy medycznej, czynnie uczestniczy w kongresach i sympozjach, odbywa staże w renomowanych światowych centrach medycznych. Prawie wszyscy nasi lekarze posiadają II stopień specjalizacji.

  Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra medyczna szkoli też swoich następców. Jesteśmy na liście Marszałka Województwa Dolnośląskiego w wykazie podmiotów uprawnionych do prowadzenia staży podyplomowych lekarzy dentystów.

  Szkolimy również średni personel medyczny. Posiadamy umowę z Dyrekcją Szkoły Policealnej Medycznej na praktyczną naukę zawodu w formie praktyki zawodowej w zawodzie technik dentystyczny higienistka stomatologiczna oraz asystentka stomatologiczna.


 • Przychodnia bez barier

  Familia – Dent jest przychodnią bez barier architektonicznych, jest w pełni dostępna dla osób poruszających się przy pomocy kul lub na wózkach inwalidzkich. Nie ma też problemu z poruszaniem się po przychodni wózkiem dziecięcym.

  Pod same drzwi wejściowe naszej placówki można podjechać samochodem. Do wszystkich gabinetów prowadzą szerokie drzwi bez progów. Wszystkie gabinety są na jednym poziomie. Posiadamy też wygodną toaletę dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych.


Copyright Familia Dent Sp. z o.o. All Rights Reserved |  Created by IDEA4YOU Reklama & serwis komputerów